Ceník líčení a účesů

Svatební sezóna 2024 – pro svatby v roce 2024 bude příprava nevěst a svatebčanek v den svatby možná pouze v mém salonu v Kolíně. Děkuji za pochopení.

Prosím, čtěte důkladně podmínky služeb níže pod ceníkem

Balíček pro nevěstu: 4900Kč (cena zahrnuje zkoušku účesu a líčení + účes a líčení v den svatby; nezahrnuje lepení řas nebo ozdoby, rezervační poplatek 2000Kč)

——————————————————————————————————————–

Plesové líčení / líčení svatebčanky: od 700Kč

Plesový účes / účes svatebčanky: 800Kč – 1000Kč

Příplatek za řasy (nalepení): 300Kč

Denní líčení: 700Kč

Večerní líčení: od 700Kč

Ceny účesu se mohou lišit podle náročnosti a délky vlasů.

Podmínky služeb

REZERVACE TERMÍNU A REZERVAČNÍ POPLATEK
Termín lze poptat několika způsoby: prostřednictvím emailového kontaktu, telefonního nebo osobního kontaktu, případně zprávou zaslanou přes Facebook Messenger, Instagram nebo WhatsApp.

Na základě objednávky je rezervován termín vizážistických služeb. Pro potvrzení Vaší rezervace bude požadováno uhrazení rezervačního poplatku ve výši 2000Kč v případě svatebního balíčku nebo 500Kč v případě plesového balíčku, na který byla vytvořena rezervace, a to bankovním převodem na účet, který bude zaslán klientovi do 5 dnů od potvrzení objednávky vizážistkou. Hodnota rezervačního poplatku bude odečtena z finální ceny vizážistické zakázky. Vizážistka je oprávněna od smlouvy kdykoli odstoupit, pokud Klient neuhradí rezervační poplatek ve smluvené výši ani do 5 dnů po uplynutí lhůty splatnosti a může termín nabídnout jinému zájemci.

Pokud bude rezervace služeb ze strany klienta z jakýchkoliv důvodů zrušena nebo přesunuta na jiný termín, který má vizážistka již obsazený, záloha je nevratná.

Rezervací služeb vizážistky se klient zavazuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a rozumí jim. Z webové prezentace poznal styl vizážistky, a tím pádem s ním souhlasí.